wtorek, 03 listopada 2015

PREMIERA PŁYTY: KOMBII SYMFONICZNIE

Drodzy Fani,
premiera płyty KOMBII SYMFONICZNIE będzie miała miejsce w lutym/marcu 2016r.

poniedziałek, 02 listopada 2015

KOMBII W LONDYNIE

Już 13.11 zagramy w Indingo at the O2 Arena Londyn.

Nie może Was tam zabraknąć.

Wszelkie informacje na www.zagrajzgwiazdami.co.uk

piątek, 21 sierpnia 2015

Bilety na KOMBII Symfonicznie

Na ebilet.pl ruszyła sprzedaż biletów na koncert KOMBII Symfonicznie, który odbędzi się 22 września w Arkadach Kubickiego - Warszawa.

Zapraszamy!!!

wtorek, 18 sierpnia 2015

KOMBII SYMFONICZNIE

Właśnie w Studiu Maska rozpoczęliśmy próby do koncertu KOMBII SYMFONICZNIE.

 

22 września o godzinie 20.00 w Arkadach Kubickiego w Warszawie odbędzie się premierowy koncert KOMBII z udziałem Polskiej Orkiestry Radiowej pod dyrekcją Jacka Piskorza. Usłyszymy największe przeboje z całego okresu twórczości zespołu w zupełnie nowych, symfonicznych aranżacjach, za które odpowiedzialny jest Jacek Piskorz i Paweł Dampc.

 

Będzie to wydarzenie wyjątkowe i niepowtarzalne. Połączenie orkiestry jak i niezwykłe miejsce, w którym odbędzie się koncert z pewnością dostarczą niezwykłych wrażeń. Zapis koncertu ukaże się jesienią na wydawnictwie CD pn „KOMBII SYMFONICZNIE”.

 

Koncert ten jest nagrodą przyznaną zespołowi przez radiową Jedynkę na Festiwalu w Opolu w 2014 r., w konkursie „SuperPremiery”.

sobota, 15 sierpnia 2015

Koncert w Środzie Wielkopolskiej odwołany

Niestety, ze względu na nawałnicę, jaka przeszła nad Środą, dzisiejszy koncert KOMBII w Parku Łazienki został owołany zgodnie z decyzją organizatorów.

poniedziałek, 06 lipca 2015

Urodziny Grzegorza!

sobota, 04 kwietnia 2015

Zdrowych i spokojnych Świąt!

4S NOWE MEDIA
© KOMBII 2014
KOMBII, strona oficjalna zespołu, Grzegorz Skawiński, Waldemar Tkaczyk, 35 lat pracy artystycznej, jubileusz, nowa oficjalna strona KOMBII, kocert KOMBII, koncerty KOMBII, management KOMBII, kombii

KOMBII to jeden z najpopularniejszych zespołów w Polsce, tworzony m.in. przez Grzegorza Skawińskiego i Waldemara Tkaczyka. Zespół pierwszy raz publicznie pojawił się w 2003 roku w Wiśle na zaproszenie Adama Małysza i jego Fundacji. Od tego czasu Panowie nieprzerwanie występują oraz pracują nad materiałem na płyty, zyskując coraz większą popularność i uznanie wśród sympatyków. W swoim dorobku KOMBII posiada już albumy: "C.D." (rok 2004), "Ślad" (rok 2007), "D.A.N.C.E." (rok 2008) oraz najnowszy "O Miłości" (rok 2010). Wykreowali wiele przebojów, które wspaniale przyjęły się w radiach oraz na koncertach: m.in. "Sen się spełni", "Pokolenie", "Ślad", "Myślę o Tobie", "Awinion" oraz (z najnowszej płyty) "Gdzie jesteś dziś" i "Zaczaruj mnie". W tym roku Panowie obchodzić będą 35-lecie swojej pracy artystycznej - w planach mają organizację stworzonej specjalnie z tej okazji akustycznej trasy koncertowej, zapis koncertu w formacie 3D i turnee po Europie, USA i Kanadzie.