wtorek, 16 września 2014

Ruszyła sprzedaż biletów

Właśnie ruszyła sprzedaż biletów na koncert w Reykjaviku!

poniedziałek, 08 września 2014

KOMBII w Islandii!

Już w listopadzie zagramy w Reykjaviku (Islandia)!
Serdecznie zapraszamy!!!

Szczegóły dotyczące biletów wkrótce.

środa, 06 sierpnia 2014

"Jak pierwszy raz" KOMBII Tour!

Po bardzo udanych koncertach plenerowych, w których wzięło udział kilkadziesiąt tysięcy osób, zespół KOMBII przygotowuje się do kolejnej w swojej karierze jesiennej trasy koncertowej. Podczas występów na terenie całej Polski muzycy zaprezentują materiał ze swojej nowej płyty "Wszystko jest jak pierwszy raz", która w sklepach ukazała się 6 maja 2014 r. W programie koncertu na pewno pojawi się piosenka "Jak pierwszy raz" oraz kolejny singiel promujący album "Za Sobą". Oczywiście nie zabraknie największych przebojów zespołu.

Trasa rozpocznie się 1 września w hali Podpromie w Rzeszowie. Finał przewidziany jest na 16 stycznia 2015 w Hali Arena w Poznaniu. Kontynuacją trasy po Polsce będzie turne po USA i Kanadzie, które muzycy zaplanowali na wiosnę 2015 r.

Zespół przygotowuje wiele niespodzianek dla swoich Fanów. Nowością będzie możliwość zakupienia biletu z limitowanej serii upoważniającego do wcześniejszego wejścia na miejsce koncertu oraz spotkania z zespołem (meet&greet). Szczegóły trasy znajdują się na stronach: www.kombii.pl oraz www.musicart.pl.

Bilety do nabycia: www.ticektpro.pl.

wtorek, 15 lipca 2014

Adam Tkaczyk oficjalnym endorserem firmy DW Drums

Z przyjemością informujemy, że Adam Tkaczyk został oficjalnym endorserem firmy DW Drums.

niedziela, 06 lipca 2014

Urodziny Grzegorza!

urodziny Grzegorza Skawińskiego

niedziela, 18 maja 2014

Szczęścia naszym Jubilatom!

wtorek, 06 maja 2014

Nowy album już w sklepach!

4S NOWE MEDIA
© KOMBII 2014
KOMBII, strona oficjalna zespołu, Grzegorz Skawiński, Waldemar Tkaczyk, 35 lat pracy artystycznej, jubileusz, nowa oficjalna strona KOMBII, kocert KOMBII, koncerty KOMBII, management KOMBII, kombii

KOMBII to jeden z najpopularniejszych zespołów w Polsce, tworzony m.in. przez Grzegorza Skawińskiego i Waldemara Tkaczyka. Zespół pierwszy raz publicznie pojawił się w 2003 roku w Wiśle na zaproszenie Adama Małysza i jego Fundacji. Od tego czasu Panowie nieprzerwanie występują oraz pracują nad materiałem na płyty, zyskując coraz większą popularność i uznanie wśród sympatyków. W swoim dorobku KOMBII posiada już albumy: "C.D." (rok 2004), "Ślad" (rok 2007), "D.A.N.C.E." (rok 2008) oraz najnowszy "O Miłości" (rok 2010). Wykreowali wiele przebojów, które wspaniale przyjęły się w radiach oraz na koncertach: m.in. "Sen się spełni", "Pokolenie", "Ślad", "Myślę o Tobie", "Awinion" oraz (z najnowszej płyty) "Gdzie jesteś dziś" i "Zaczaruj mnie". W tym roku Panowie obchodzić będą 35-lecie swojej pracy artystycznej - w planach mają organizację stworzonej specjalnie z tej okazji akustycznej trasy koncertowej, zapis koncertu w formacie 3D i turnee po Europie, USA i Kanadzie.