wtorek, 17 lipca 2018

Koncert AKUSTYCZNY

wtorek, 17 lipca 2018

piątek, 06 lipca 2018

Grzegorz Sto Lat !!!

Dzisiaj urodziny obchodzi wyjątkowy i niepowtarzalny Grzegorz Skawiński😀✌️🔥🎸💥💣!!! Wszystkiego najlepszego Grzesiu

wtorek, 17 października 2017

Spotkanie w Bydgoszczy

W sobotę, 4 listopada zapraszamy do Empiku Focus Mall w Bydgoszczy (ul. Jagiellońska 41), gdzie około godziny 15:00 rozpocznie się spotkanie z Grzegorzem i Waldemarem w ramach promocji książki "Królowie Życia". Do zobaczenia!

czwartek, 12 października 2017

Spotkanie na Targach Książki

Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z Grzegorzem Skawińskim i Waldemarem Tkaczykiem podczas Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie przy ul. Galicyjskiej 9. Do zobaczenia w sobotę 28 października od godz. 17:00!

czwartek, 05 października 2017

Spotkanie autorskie w Galerii Bałtyckiej

18 października zapraszamy do Empiku w Galerii Bałtyckiej (Gdańsk, al. Grunwaldzka 141) na spotkanie autorkie z Grzegorzem i Waldemarem. Panowie będą podpisywać książkę "Królowie Życia"! Start ok. godziny 18:00.

wtorek, 03 października 2017

Podpisywanie w Arkadii!

Już w ten czwartek (5 października) od godziny 18:00 zapraszamy do Empiku Arkadia, gdzie Grzegorz i Waldemar będą podpisywać książkę "Królowie Życia"!

poniedziałek, 11 września 2017

Królowie Życia - pasjonująca opowieść o muzycznej przyjaźni

Pasjonująca opowieść o muzycznej przyjaźni Grzegorza Skawińskiego i Waldemara Tkaczyka. Muzycy znani z takich zespołów jak Kombi, Skawalker, O.N.A. czy Kombii udzielają wywiadu, w którym wspominają swoje muzyczne początki, wielkie sukcesy i... porażki, po których udawało im się podnieść i grać dalej. Królowie życia to zapis dziejów polskiej muzyki rozrywkowej przypadających na kilka dekad PRL-u oraz nowej Polski. Artyści ci na trwałe zapisali się w jej historii.

Premiera już 27 września!

4S NOWE MEDIA
© KOMBII 2014
KOMBII, strona oficjalna zespołu, Grzegorz Skawiński, Waldemar Tkaczyk, 35 lat pracy artystycznej, jubileusz, nowa oficjalna strona KOMBII, kocert KOMBII, koncerty KOMBII, management KOMBII, kombii

KOMBII to jeden z najpopularniejszych zespołów w Polsce, tworzony m.in. przez Grzegorza Skawińskiego i Waldemara Tkaczyka. Zespół pierwszy raz publicznie pojawił się w 2003 roku w Wiśle na zaproszenie Adama Małysza i jego Fundacji. Od tego czasu Panowie nieprzerwanie występują oraz pracują nad materiałem na płyty, zyskując coraz większą popularność i uznanie wśród sympatyków. W swoim dorobku KOMBII posiada już albumy: "C.D." (rok 2004), "Ślad" (rok 2007), "D.A.N.C.E." (rok 2008) oraz najnowszy "O Miłości" (rok 2010). Wykreowali wiele przebojów, które wspaniale przyjęły się w radiach oraz na koncertach: m.in. "Sen się spełni", "Pokolenie", "Ślad", "Myślę o Tobie", "Awinion" oraz (z najnowszej płyty) "Gdzie jesteś dziś" i "Zaczaruj mnie". W tym roku Panowie obchodzić będą 35-lecie swojej pracy artystycznej - w planach mają organizację stworzonej specjalnie z tej okazji akustycznej trasy koncertowej, zapis koncertu w formacie 3D i turnee po Europie, USA i Kanadzie.