piątek, 13 lutego 2015

KOMBII w USA i Kanadzie!

Po wielkim sukcesie w Polsce trasy koncertowej "Jak Pierwszy Raz", zespół KOMBII wyrusza do Ameryki Północnej! Koncerty odbędą się na terenie USA oraz Kanady. W programie koncertu na pewno pojawi się piosenka "Jak pierwszy raz" oraz kolejny singiel promujący album "Za Sobą". Oczywiście nie zabraknie największych przebojów zespołu.

Trasa rozpocznie się 9 kwietnia w Bostonie, natomiast finał przewidziany jest w mieście Troy. Więcej informacji na www.kombii.pl oraz oficjalnym FB zespołu.

czwartek, 15 stycznia 2015

Koncert w Poznaniu

Drodzy Fani, już jutro widzimy się w Poznaniu na ostatnim koncercie z trasy "Jak pierwszy raz".
Start imprezy o godzinie 19:00, koncert KOMBII ok. godziny 19:40.
Do zobaczenia!!!

wtorek, 23 grudnia 2014

Życzenia od zespołu KOMBII

Do życzeń dołączają się Management i webmasterzy ;-)

piątek, 07 listopada 2014

Premiera teledysku "Za sobą"!

Dziś premiera teledysku do utworu "Za sobą"!

wtorek, 16 września 2014

Ruszyła sprzedaż biletów

Właśnie ruszyła sprzedaż biletów na koncert w Reykjaviku!

poniedziałek, 08 września 2014

KOMBII w Islandii!

Już w listopadzie zagramy w Reykjaviku (Islandia)!
Serdecznie zapraszamy!!!

Szczegóły dotyczące biletów wkrótce.

środa, 06 sierpnia 2014

"Jak pierwszy raz" KOMBII Tour!

Po bardzo udanych koncertach plenerowych, w których wzięło udział kilkadziesiąt tysięcy osób, zespół KOMBII przygotowuje się do kolejnej w swojej karierze jesiennej trasy koncertowej. Podczas występów na terenie całej Polski muzycy zaprezentują materiał ze swojej nowej płyty "Wszystko jest jak pierwszy raz", która w sklepach ukazała się 6 maja 2014 r. W programie koncertu na pewno pojawi się piosenka "Jak pierwszy raz" oraz kolejny singiel promujący album "Za Sobą". Oczywiście nie zabraknie największych przebojów zespołu.

Trasa rozpocznie się 1 września w hali Podpromie w Rzeszowie. Finał przewidziany jest na 16 stycznia 2015 w Hali Arena w Poznaniu. Kontynuacją trasy po Polsce będzie turne po USA i Kanadzie, które muzycy zaplanowali na wiosnę 2015 r.

Zespół przygotowuje wiele niespodzianek dla swoich Fanów. Nowością będzie możliwość zakupienia biletu z limitowanej serii upoważniającego do wcześniejszego wejścia na miejsce koncertu oraz spotkania z zespołem (meet&greet). Szczegóły trasy znajdują się na stronach: www.kombii.pl oraz www.musicart.pl.

Bilety do nabycia: www.ticektpro.pl.

4S NOWE MEDIA
© KOMBII 2014
KOMBII, strona oficjalna zespołu, Grzegorz Skawiński, Waldemar Tkaczyk, 35 lat pracy artystycznej, jubileusz, nowa oficjalna strona KOMBII, kocert KOMBII, koncerty KOMBII, management KOMBII, kombii

KOMBII to jeden z najpopularniejszych zespołów w Polsce, tworzony m.in. przez Grzegorza Skawińskiego i Waldemara Tkaczyka. Zespół pierwszy raz publicznie pojawił się w 2003 roku w Wiśle na zaproszenie Adama Małysza i jego Fundacji. Od tego czasu Panowie nieprzerwanie występują oraz pracują nad materiałem na płyty, zyskując coraz większą popularność i uznanie wśród sympatyków. W swoim dorobku KOMBII posiada już albumy: "C.D." (rok 2004), "Ślad" (rok 2007), "D.A.N.C.E." (rok 2008) oraz najnowszy "O Miłości" (rok 2010). Wykreowali wiele przebojów, które wspaniale przyjęły się w radiach oraz na koncertach: m.in. "Sen się spełni", "Pokolenie", "Ślad", "Myślę o Tobie", "Awinion" oraz (z najnowszej płyty) "Gdzie jesteś dziś" i "Zaczaruj mnie". W tym roku Panowie obchodzić będą 35-lecie swojej pracy artystycznej - w planach mają organizację stworzonej specjalnie z tej okazji akustycznej trasy koncertowej, zapis koncertu w formacie 3D i turnee po Europie, USA i Kanadzie.