piątek, 21 sierpnia 2015

Bilety na KOMBII Symfonicznie

Na ebilet.pl ruszyła sprzedaż biletów na koncert KOMBII Symfonicznie, który odbędzi się 22 września w Arkadach Kubickiego - Warszawa.

Zapraszamy!!!

wtorek, 18 sierpnia 2015

KOMBII SYMFONICZNIE

Właśnie w Studiu Maska rozpoczęliśmy próby do koncertu KOMBII SYMFONICZNIE.

 

22 września o godzinie 20.00 w Arkadach Kubickiego w Warszawie odbędzie się premierowy koncert KOMBII z udziałem Polskiej Orkiestry Radiowej pod dyrekcją Jacka Piskorza. Usłyszymy największe przeboje z całego okresu twórczości zespołu w zupełnie nowych, symfonicznych aranżacjach.

 

Będzie to wydarzenie wyjątkowe i niepowtarzalne. Połączenie orkiestry jak i niezwykłe miejsce, w którym odbędzie się koncert z pewnością dostarczą niezwykłych wrażeń. Zapis koncertu ukaże się jesienią na wydawnictwie CD pn „KOMBII SYMFONICZNIE”.

 

Koncert ten jest nagrodą przyznaną zespołowi przez radiową Jedynkę na Festiwalu w Opolu w 2014 r., w konkursie „SuperPremiery”.

sobota, 15 sierpnia 2015

Koncert w Środzie Wielkopolskiej odwołany

Niestety, ze względu na nawałnicę, jaka przeszła nad Środą, dzisiejszy koncert KOMBII w Parku Łazienki został owołany zgodnie z decyzją organizatorów.

poniedziałek, 06 lipca 2015

Urodziny Grzegorza!

sobota, 04 kwietnia 2015

Zdrowych i spokojnych Świąt!

piątek, 13 lutego 2015

KOMBII w USA i Kanadzie!

Po wielkim sukcesie w Polsce trasy koncertowej "Jak Pierwszy Raz", zespół KOMBII wyrusza do Ameryki Północnej! Koncerty odbędą się na terenie USA oraz Kanady. W programie koncertu na pewno pojawi się piosenka "Jak pierwszy raz" oraz kolejny singiel promujący album "Za Sobą". Oczywiście nie zabraknie największych przebojów zespołu.

Trasa rozpocznie się 9 kwietnia w Bostonie, natomiast finał przewidziany jest w mieście Troy. Więcej informacji na www.kombii.pl oraz oficjalnym FB zespołu.

czwartek, 15 stycznia 2015

Koncert w Poznaniu

Drodzy Fani, już jutro widzimy się w Poznaniu na ostatnim koncercie z trasy "Jak pierwszy raz".
Start imprezy o godzinie 19:00, koncert KOMBII ok. godziny 19:40.
Do zobaczenia!!!

4S NOWE MEDIA
© KOMBII 2014
KOMBII, strona oficjalna zespołu, Grzegorz Skawiński, Waldemar Tkaczyk, 35 lat pracy artystycznej, jubileusz, nowa oficjalna strona KOMBII, kocert KOMBII, koncerty KOMBII, management KOMBII, kombii

KOMBII to jeden z najpopularniejszych zespołów w Polsce, tworzony m.in. przez Grzegorza Skawińskiego i Waldemara Tkaczyka. Zespół pierwszy raz publicznie pojawił się w 2003 roku w Wiśle na zaproszenie Adama Małysza i jego Fundacji. Od tego czasu Panowie nieprzerwanie występują oraz pracują nad materiałem na płyty, zyskując coraz większą popularność i uznanie wśród sympatyków. W swoim dorobku KOMBII posiada już albumy: "C.D." (rok 2004), "Ślad" (rok 2007), "D.A.N.C.E." (rok 2008) oraz najnowszy "O Miłości" (rok 2010). Wykreowali wiele przebojów, które wspaniale przyjęły się w radiach oraz na koncertach: m.in. "Sen się spełni", "Pokolenie", "Ślad", "Myślę o Tobie", "Awinion" oraz (z najnowszej płyty) "Gdzie jesteś dziś" i "Zaczaruj mnie". W tym roku Panowie obchodzić będą 35-lecie swojej pracy artystycznej - w planach mają organizację stworzonej specjalnie z tej okazji akustycznej trasy koncertowej, zapis koncertu w formacie 3D i turnee po Europie, USA i Kanadzie.