wtorek, 09 lutego 2016

Trasa koncertowa

środa, 03 lutego 2016

KOMBII Symfonicznie

Premiera płyty "KOMBII Symfonicznie" już 19 lutego!

Tymczasem prezentujemy Wam teledysk do utwory "Black&white" w aranżacji symfonicznej!

poniedziałek, 01 lutego 2016

Mega Tour w telewizji Polsat!

Już 12 lutego na antenie telewizji Polsat o godz. 20:00 NA ŻYWO, będziemy obchodzić 40 lecie duetu wyjątkowego, duetu który połączył pokolenia, stworzył przeboje i wykreował legendarne już zespoły jak KOMBII, O.N.A czy SKAWALKER.

Królom życia na scenie będą towarzyszyły nazwiska młodego pokolenia: przebojowa MARGARET, rock’n’roll‘owa Ewa Farna czy charyzmatyczna Ruda (Red Lips)!

Na scenie nie zabraknie niezwykłego gościa, którego obecność Państwa zaskoczy i...! Ta niespodzianka wydarzy się tylko w tym dniu na scenie ERGO ARENY i tylko w Polsacie.

Podczas tego wyjątkowego koncertu, specjalnie dla widzów telewizji Polsat - Grzegorz Skawiński & Waldemar Tkaczyk przygotowali wyjątkową część symfoniczną, która rozpali Państwa emocje na miarę rubinowego jubileuszu. Tego nie można przegapić!

czwartek, 07 stycznia 2016

Mega Tour: Skawiński&Tkaczyk + Goście

2016 rok to Jubileusz 40-lecia pracy Artystycznej Grzegorza i Waldka.
Zapraszamy na koncerty (kolejne miejscowości wkrótce)!

czwartek, 24 grudnia 2015

Boże Narodzenie 2015

wtorek, 03 listopada 2015

PREMIERA PŁYTY: KOMBII SYMFONICZNIE

Drodzy Fani,
premiera płyty KOMBII SYMFONICZNIE będzie miała miejsce w lutym/marcu 2016r.

poniedziałek, 02 listopada 2015

KOMBII W LONDYNIE

Już 13.11 zagramy w Indingo at the O2 Arena Londyn.

Nie może Was tam zabraknąć.

Wszelkie informacje na www.zagrajzgwiazdami.co.uk

4S NOWE MEDIA
© KOMBII 2014
KOMBII, strona oficjalna zespołu, Grzegorz Skawiński, Waldemar Tkaczyk, 35 lat pracy artystycznej, jubileusz, nowa oficjalna strona KOMBII, kocert KOMBII, koncerty KOMBII, management KOMBII, kombii

KOMBII to jeden z najpopularniejszych zespołów w Polsce, tworzony m.in. przez Grzegorza Skawińskiego i Waldemara Tkaczyka. Zespół pierwszy raz publicznie pojawił się w 2003 roku w Wiśle na zaproszenie Adama Małysza i jego Fundacji. Od tego czasu Panowie nieprzerwanie występują oraz pracują nad materiałem na płyty, zyskując coraz większą popularność i uznanie wśród sympatyków. W swoim dorobku KOMBII posiada już albumy: "C.D." (rok 2004), "Ślad" (rok 2007), "D.A.N.C.E." (rok 2008) oraz najnowszy "O Miłości" (rok 2010). Wykreowali wiele przebojów, które wspaniale przyjęły się w radiach oraz na koncertach: m.in. "Sen się spełni", "Pokolenie", "Ślad", "Myślę o Tobie", "Awinion" oraz (z najnowszej płyty) "Gdzie jesteś dziś" i "Zaczaruj mnie". W tym roku Panowie obchodzić będą 35-lecie swojej pracy artystycznej - w planach mają organizację stworzonej specjalnie z tej okazji akustycznej trasy koncertowej, zapis koncertu w formacie 3D i turnee po Europie, USA i Kanadzie.