czwartek, 31 marca 2016

Złote Opole!

Telewizja Polska S.A. organizuje plebiscyt „Złote Opole”. Jego celem jest wyłonienie przez telewidzów zwycięskiego utworu, który zostanie nagrodzony nagrodą Grand Prix Opola 2016 podczas koncertu finałowego „Złote Opole”, który odbędzie się w dniu 5 czerwca 2016 roku w ramach 53. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej Opole 2016.

Zachęcamy do głosowania na KOMBII - "Pokolenie"!
Wyślij sms o treści 40 pod nr 7350.

piątek, 25 marca 2016

Zdrowych i radosnych Świąt!

wtorek, 09 lutego 2016

Trasa koncertowa

środa, 03 lutego 2016

KOMBII Symfonicznie

Premiera płyty "KOMBII Symfonicznie" już 19 lutego!

Tymczasem prezentujemy Wam teledysk do utwory "Black&white" w aranżacji symfonicznej!

poniedziałek, 01 lutego 2016

Mega Tour w telewizji Polsat!

Już 12 lutego na antenie telewizji Polsat o godz. 20:00 NA ŻYWO, będziemy obchodzić 40 lecie duetu wyjątkowego, duetu który połączył pokolenia, stworzył przeboje i wykreował legendarne już zespoły jak KOMBII, O.N.A czy SKAWALKER.

Królom życia na scenie będą towarzyszyły nazwiska młodego pokolenia: przebojowa MARGARET, rock’n’roll‘owa Ewa Farna czy charyzmatyczna Ruda (Red Lips)!

Na scenie nie zabraknie niezwykłego gościa, którego obecność Państwa zaskoczy i...! Ta niespodzianka wydarzy się tylko w tym dniu na scenie ERGO ARENY i tylko w Polsacie.

Podczas tego wyjątkowego koncertu, specjalnie dla widzów telewizji Polsat - Grzegorz Skawiński & Waldemar Tkaczyk przygotowali wyjątkową część symfoniczną, która rozpali Państwa emocje na miarę rubinowego jubileuszu. Tego nie można przegapić!

czwartek, 07 stycznia 2016

Mega Tour: Skawiński&Tkaczyk + Goście

2016 rok to Jubileusz 40-lecia pracy Artystycznej Grzegorza i Waldka.
Zapraszamy na koncerty (kolejne miejscowości wkrótce)!

czwartek, 24 grudnia 2015

Boże Narodzenie 2015

4S NOWE MEDIA
© KOMBII 2014
KOMBII, strona oficjalna zespołu, Grzegorz Skawiński, Waldemar Tkaczyk, 35 lat pracy artystycznej, jubileusz, nowa oficjalna strona KOMBII, kocert KOMBII, koncerty KOMBII, management KOMBII, kombii

KOMBII to jeden z najpopularniejszych zespołów w Polsce, tworzony m.in. przez Grzegorza Skawińskiego i Waldemara Tkaczyka. Zespół pierwszy raz publicznie pojawił się w 2003 roku w Wiśle na zaproszenie Adama Małysza i jego Fundacji. Od tego czasu Panowie nieprzerwanie występują oraz pracują nad materiałem na płyty, zyskując coraz większą popularność i uznanie wśród sympatyków. W swoim dorobku KOMBII posiada już albumy: "C.D." (rok 2004), "Ślad" (rok 2007), "D.A.N.C.E." (rok 2008) oraz najnowszy "O Miłości" (rok 2010). Wykreowali wiele przebojów, które wspaniale przyjęły się w radiach oraz na koncertach: m.in. "Sen się spełni", "Pokolenie", "Ślad", "Myślę o Tobie", "Awinion" oraz (z najnowszej płyty) "Gdzie jesteś dziś" i "Zaczaruj mnie". W tym roku Panowie obchodzić będą 35-lecie swojej pracy artystycznej - w planach mają organizację stworzonej specjalnie z tej okazji akustycznej trasy koncertowej, zapis koncertu w formacie 3D i turnee po Europie, USA i Kanadzie.